PoyrazKo Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PoyrazKo Forum Özel Forum Sitesi

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Drop listesi

YazarMesaj
Admin
Admin
Admin

Drop listesi Empty
MesajKonu: Drop listesi   Drop listesi EmptySalı Tem. 27, 2010 1:02 am

Öncellikle Selamlar.Bu databaseyi paylaşmamın sebebi herkezin HomeKo database aramasi ve güzel bir paylaşımın olmamamasıdır.

Genellikle buglu paylaşımlar örneğin Krowaz Dominionda +3 unige taki ve +8 itemlerin çıkmasıdır.Ben olabildiğince gözüme takılan yerleri fixledim.Eğer bir bug veya sorun bulursanız Özel Mesajtan haberleşebiliriz.Tüm NPC 'Ler Calisiyor.

HERŞEYİ İLE PAYLAŞIYORUM.SORUNSUZ MAPLER DATABASE VE PATCH.Aİ VE EBENEZER MAPLERİ AYRİ AYRİDİR.SADECE BENİM VERDİKLERİMİ KULLANINIZ!

Exp'ler Düzenlendi.Örneğin 60 Levelde Brahman 21 M Exp Verir.61 Levelde Bu Exp Yarıya Düşer 10-11 M Exp Verir.Nerde Kasabilirim Derseniz.Brahman,Paramun,Crimson Wing,Falcon,Troll Captain ve Berserker,Titan,Dark Stone,Evil Wizard,Dark Knight Slotlarinda Kasabilirsiniz Expleri Düzenlidir.

EN ÖNEMLİSİ YAN KARAKTER AÇILMIYOR TÜRKÇE KARAKTER DUPE FİX !.

Tüm Armor ve Silahlar +5,Takılar +3 Olarak DÜşmektedir.

Bi-Frost Drop Rate % 5 ti % 40'a Çıkartıldı.

Droplara Düzenli Bir Şekilde Shell Konuldu.Titan,Troll Captain-Berserker-Crimson Wing ve Diğer Eslant Monsterlerindan +5 Shell Temin Edebilirsiniz
http://poyrazko.yetkinforum.com

Drop listesi
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Dragon SheLL >> Drop ?