PoyrazKo Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PoyrazKo Forum Özel Forum Sitesi

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

ADMİN CEVAP BEKLİORUM...

3 posters
YazarMesaj
RA

ADMİN CEVAP BEKLİORUM... Empty
MesajKonu: ADMİN CEVAP BEKLİORUM...   ADMİN CEVAP BEKLİORUM... EmptyCuma Tem. 30, 2010 10:04 am

Ne oldu bu servera kolay servera mı cevirdiniz ne yaptınız anlamıorum...eğer kolay server yaptıysanız cok user kaybedersiniz piyasada cok var kolay server önemli olan böyle server yapabilmekti inşallah eskisi gibi olur server...Durduk yere +9 itemleri neden sildiğinizide anlamış değilim konuya bi cevap yazarsanız çok sevinirim... No
4ChooSeR

MesajKonu: Geri: ADMİN CEVAP BEKLİORUM...   ADMİN CEVAP BEKLİORUM... EmptyCuma Tem. 30, 2010 10:54 am

Umarım db nin yedeğini almışsınızdır Yoksa çok user kaybedeceksiniz..! Bu arada +9 itemle silinmicek sadece +9 chitinler silinecek.
Tn_SlackerxD

MesajKonu: Geri: ADMİN CEVAP BEKLİORUM...   ADMİN CEVAP BEKLİORUM... EmptyC.tesi Tem. 31, 2010 2:00 pm

Serverda +8 i Olmayan Avedonun +9 unu bastım yusuf yusuf çeke çeke
ertesi gün db gitti kolay pk server oldu şimdide
daha öncesinde bu sw de oynarken homekoydu sıfırladınız homeko yaptınız bi sorundur dedik tekrar başladık
sonra yine db 0 layıp kolay db yaptınız öbür sw lere bakıodum sonra homeko ararken sizin açtığınz gördüm çok tereddüt ettim ama yinede başladım bilseydim böle emeklerimin boşa gideceğini oynamazdım buı sw den adam oılmaz artıkkkk bu sw de oynıyanların aqqqqqqqqqq

çok net sölüorum Adminin anasını sikimmm

1 aydan fazla bu sw de oynadım 3 kere sıfırlandı artık dönmem sadece sövmek için girdim ananı sikim adminnnnnnnn

ADMİN CEVAP BEKLİORUM...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» admin acil cevap yaz......... acil
» Gm ya da Admin !!!
» acil baq admin
» Admin Buraya baq..
» acıll onlıne qm yada admın !!!